O firmie

Wyjątkowa marka

Marka Steel Hog powstała z chęci używania rzeczy zdobionych naszymi ulubionymi grafikami. Główny asortyment pochodzi z przepastnych zasobów Fabryki Słów, ale od razu ostrzegamy, że to nie jest nasze ostatnie słowo…

Wielu niesamowitych artystów latami pracowało nad fantastycznymi wizualizacjami. Andrzej Łaski czy Piotr Cieśliński to marki same w sobie. Teraz jest czas na to, żeby ich prace zdobiły nie tylko okładki książek, ale także koszulki, kubki, magnesy, smycze, bluzy i wszystko na co będziecie mieli ochotę.

Będziemy dostarczać Wam waszych ulubionych bohaterów na różnych nośnikach, byście mogli cieszyć się ich towarzystwem każdego dnia.

 

O nas

O nas

 

Staramy się zaoferować produkty w takiej jakości i estetyce jakie sami używamy i lubimy. Koszulki mają starannie dobraną gramaturę, bardzo trwały odporny na spieranie nadruk, oraz przemyślane i pieczołowicie spersonalizowane wzory.

Kubki są prawdziwymi twardzielami i nie lękają się zmywarki.

Będziemy stale poszerzać asortyment, dostarczając Wam wiele fantastycznych przedmiotów z ulubionymi grafikami.

Jesteśmy też otwarci na sugestie i pomysły. Jeśli chcecie czegoś czego nie mamy, a jesteśmy w stanie wyprodukować, wpadajcie śmiało z pomysłami.

kontakt@steelhog.pl

 

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl